Targi All4Wood 2024 – turecka branża drzewna w Nadarzynie

Targi All4Wood 2024 – turecka branża drzewna w Nadarzynie

All4Wood 2024 to platforma targowa dla przemysłu drzewnego, leśnego, maszyn do produkcji mebli, a także dostawców dla producentów materacy. Dzięki 35-letniemu doświadczeniu w organizacji imprez targowych targi All4Wood oferują możliwość nawiązania kontaktów handlowych z wiodącymi tureckimi firmami. W dniach 14-16 maja w Ptak Warsaw Expo odbędzie się polska edycja All4Wood Warszawa.

Turcja słynie z wysokiej jakości mebli i produktów do obróbki drewna. Turecki sektor meblarski i obróbki drewna wyróżnia się innowacyjnymi projektami, kreatywnymi rozwiązaniami, wysokimi standardami jakości i trwałości. Tureckie firmy znane są ze swojej elastyczności w szybkim reagowaniu na wymagania klientów i oferowaniu dostosowywanych rozwiązań. Odwiedzający targi branżowe mogą zapoznać się z szeroką gamą opcji specjalnych projektów, a także rozwiązań odpowiadających ich potrzebom.

Turecka kultura biznesowa opiera się na silnej etyce pracy i umiejętnościach skutecznej komunikacji. Odwiedzający mają możliwość nawiązania rzetelnych i trwałych relacji biznesowych podczas spotkań biznesowych z tureckimi firmami. Turecki sektor mebli i obróbki drewna odzwierciedla bogate dziedzictwo kulturowe w swoich produktach, oferując unikalne projekty. Odwiedzający targi All4Wood będą mieli okazję poznać różnorodność kulturową i bogactwo tureckich produktów. Tureckie firmy mają doświadczenie w międzynarodowych projektach i współpracy. Odwiedzający z Polski mogą poznać możliwości udziału we wspólnych projektach z tureckimi firmami i ekspansji na rynki międzynarodowe.


Nazwa: All4Wood Warszawa
Data: 14-16 maja 2024 r.
Lokalizacja: Warszawa / Polska
Miejsce: Ptak Warsaw Expo


Turcja ma konkurencyjną infrastrukturę produkcyjną charakteryzującą się niskimi kosztami pracy, energii i innymi wydatkami na produkcję, dzięki czemu tureckie firmy mogą oferować produkty po konkurencyjnych cenach. Duży i zróżnicowany rynek krajowy Turcji umożliwia tureckim producentom prowadzenie produkcji masowej i korzystanie z korzyści skali, zmniejszając koszty jednostkowe.

Strategiczne położenie Turcji zapewnia korzyści logistyczne. Łatwy dostęp do Europy i Azji obniża koszty transportu, dzięki czemu produkty z tego kraju mogą zachować konkurencyjne ceny. Turcja wyróżnia się aktywnym programem rządowym wsparcia dla inwestorów. Umożliwia to tureckim producentom zwiększenie wydajności poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii i procesów.


Polska zaprasza firmy z Turcji

Z kolei Polska, dzięki rozbudowanej sieci logistycznej i członkostwu w UE, ma znaczny potencjał eksportowy. Tureckie firmy wchodzące na polski rynek mogą z łatwością dotrzeć nie tylko do Polski, ale i do innych regionów Europy i zwiększyć swój eksport.

Już w maju wystawcami targów All4Wood 2024 będą przede wszystkim firmy z Turcji: producenci maszyn do obróbki drewna, maszyn CNC, a także frezarek i innego sprzętu; producenci narzędzi skrawających, pił i innych akcesoriów stosowanych w obróbce drewna; producenci płyt MDF i wiórowych; producenci akcesoriów i komponentów meblowych, przede wszystkim łączników, zawiasów, uchwytów itp.; producenci materacy, kołder, poduszek, zagłówków, a także innych produktów związanych z materacami; producenci wyrobów z drewna i innych produktów leśnych; producenci mebli mieszkaniowych, outdoor, biurowych, siedzisk itp.; producenci drewnianych drzwi i okien, a także akcesoriów do nich; hurtownicy działający w branżach leśnej, meblarskiej i drzewnej; producenci podłóg drewnianych, laminowanych, a także pokryć podłogowych.


Zorganizowane przez TÜYAP All Fair Events Inc. i ITF we współpracy ze stowarzyszeniami Aimsad, Ibia i Maksder, targi All4Wood 2024 będą gościć przedstawicieli:

producentów mebli, producentów łóżek, specjalistów z branży maszynowej, a także sektora produktów leśnych, producentów materacy, projektantów wnętrz, architektów i inżynierów, producentów drzwi i okien, właścicieli tartaków, hurtowników z kluczowych rynków w branży, z Polski, a także innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

All4Wood 2024 to:

  • produkty od wiodących producentów i dostawców,
  • nowi dostawcy do produkcji mebli i sprzętu do obróbki drewna, komponentów i akcesoriów, a także narzędzi,
  • najnowsze innowacje producentów obróbki drewna, sprzętu do produkcji mebli i materiałów,
  • aktualne oferty krajowych i zagranicznych producentów i dostawców,
  • nowe pomysły na poszerzenie asortymentu produktów, a także zwiększenie powiązań biznesowych,
  • silne relacje biznesowe z dostawcami z całego świata,
  • nowe, korzystne oferty cenowe, a także najlepszy sposób organizacji zakupów,
  • praktyczne prezentacje najnowszych technologii i innowacji.

~artykuł promocyjny