Wielki powrót złota i miedzi

Wielki powrót złota i miedzi

GTV w swojej najnowszej kolekcji uchwytów przygotowało coś wyjątkowego dla miłośników eleganckiej prostoty z nutą retro.

Akcesoria meblowe to element, który często stanowi zwieńczenie mebla i wprowadza świeży styl do wnętrza. Wśród trendów w aranżacji przestrzeni da się wyczuć powrót do odważnych kolorów, które w nowoczesnych zestawieniach prezentują nowe, subtelne oblicze. Mowa o złocie i miedzi, kojarzonych niegdyś z przepychem i blichtrem, które dziś są coraz częściej spotykane w domach.

W nowej, złotej kolekcji GTV znaleźć można gałkę Terni oraz uchwyt Nord w komplecie z gałką, nawiązujące designem do stylu loftowego i vintage. Dostępne w subtelnym złotym mosiądzu, idealnie dopasują się do wnętrz z nutą industrializmu. Dobrze będą komponować się z białą zabudową w minimalistycznej kuchni i z drewnianymi frontami w salonie. Wprowadzą odrobinę niewymuszonej elegancji do każdego wnętrza. Miedziane dodatki to hit w aranżacji wnętrz. Do najpopularniejszej kolekcji klasycznych uchwytów GTV o prostym designie – UZ-819 – dołączył kolor miedziany. Szeroki wybór rozstawów: 96, 128, 160, 192, 256, 320 gwarantuje wiele możliwości aranżacji, np. dopasowania do wąskich i szerokich frontów. Ciekawą propozycję może stanowić również uchwyt Marsala o muszelkowym kształcie, aktualnie również dostępny w miedzi i złocie. Te kolory idealnie łączą się z modnym ostatnio granatem na frontach szafek, przywołując na myśl prowansalskie kuchnie.


Nowością w kolekcji GTV jest gałka Terni oraz uchwyt Nord w komplecie z gałką. Fot. GTV Poland

W ofercie nowości GTV nie brakuje również klasycznej czerni. Uchwyty Octavio i Nord wraz z gałką pojawiły się również w czarnych kolorach. Będą świetnym pomysłem na ozdobienie białych mebli w kuchni, salonie, łazience, w przestrzeniach użytkowych i restauracyjnych.


Uchwyty Octavio i Nord wraz z gałką dostępne są również w czarnym kolorze. Fot. GTV Poland

~kafal