ZOW zgodnie z planem!

ZOW zgodnie z planem!

Targi ZOW to jedna z najważniejszych platform biznesowych – nie tylko dla Niemiec, ale także dla całej Europy Środkowej. Pod patronatem Koelnmesse impreza w ostatnich latach znacząco dopracowała swój profil jako targów dla profesjonalistów. 

ZOW odbędzie się w dniach 8-10 lutego 2022 r. Zostało to potwierdzone w specjalnym oświadczeniu wygłoszonym przez Geralda Böse, prezesa i dyrektora generalnego Koelnmesse. – W tej chwili słyszymy wiele pytań, takich jak „Czy Kolonia rzeczywiście będzie kontynuowała ZOW w lutym 2022?” Moje stanowisko w tej sprawie jest jasne. Zależy nam na ZOW 2022! Zainwestujemy w te targi i nie będziemy uzależniać ich od decyzji poszczególnych firm – mówi Gerald Böse. Dlatego po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią przygotowania do tego ważnego dla branży spotkania idą pełną parą, a wstępne kluczowe liczby napawają optymizmem dla zespołu współpracującego z Matthiasem Pollmannem i Maikiem Fischerem. 

Fot. Koelnmesse

– Jestem głęboko przekonany, że kolejne ZOW będzie stanowiło silny sygnał o ogromnej zdolności przemysłu dla innowacji na rynku europejskim.Wstępne prognozy dotyczące imprezy są pozytywne, ale jest jeszcze sporo do zrobienia” – komentuje Matthias Pollmann, wiceprezes Trade Fair Management. 

Fot. Koelnmesse

– Liczymy na to, że w ZOW weźmie udział jeszcze więcej firm, wysyłając tym samym jasny sygnał dla branży dostawców, naciskając, że będą to silne targi, na których będzie można realizować zamówienia w samym sercu niemieckiego biznesu meblarskiego. – podkreśla Pollmann.

Jako sieć komunikacyjna, warsztat kreatywny i targi dla dostawców przemysłu meblarskiego, ZOW ma – nie tylko ze względu na bliskość geograficzną – ogromne znaczenie strategiczne dla dużej części firm działających w branży meblarskiej w Niemczech, a w szczególności branży kuchennej w odniesieniu do ich cykli innowacji produktowych. To sprawia, że ​​ZOW jest jedną z najważniejszych platform biznesowych – nie tylko dla Niemiec, ale także dla całej Europy Środkowej. Pod patronatem Koelnmesse impreza w ostatnich latach znacząco dopracowała swój profil jako targów dla profesjonalistów. 

~kafal