Jakość i wygoda użytkowania

<strong>Jakość i wygoda użytkowania</strong>

Brak uchwytów to trend, gdzie proste i eleganckie fronty mebli pozbawione uchwytów, wyposażone są w mechanizm umożliwiający ich otwarcie za pomocą delikatnego naciśnięcia. System otwierania Push to Open sprawia, że masywne i ciężkie uchwyty meblowe wychodzą z mody.

Szuflada AXIS PRO Push to Open to elegancka i nowoczesna konstrukcja, która eliminuje potrzebę stosowania uchwytów lub gałek, zapewniając jednolity i czysty wygląd mebli. Szuflada jest wyposażona w mechanizm, który służy do delikatnego otwierania i zamykania, zapewniając płynny i cichy przesuw szuflady.

Fot. GTV

Szuflada charakteryzuje się wysoką trwałością certyfikowaną na 60 000 cykli. Zapewnia pełny wysuw w długościach od 300 do 550 mm, a mechanizm push to open z synchronizacją otwarcia gwarantuje płynne otwieranie szuflady, poprzez nacisk na dowolne miejsce frontu szuflady.

Aż 5 wariantów wysokości sprawi, że idealnie uda się ją dopasować do swojej kuchni, a bok szuflady o szerokości tylko 13 mm umożliwia maksymalne wykorzystanie wewnętrznej przestrzeni szuflady. Obciążenie szuflady pozwala na umieszczenie w niej aż 40 kg różnych produktów.

Instalacja szuflady AXIS PRO Push to Open jest łatwa i prosta, wymaga tylko kilku prostych kroków. To dzięki komfortowej regulacji od wewnętrznej strony szuflady, regulacji pochylenia oraz regulacji poziomej w zakresie +- 2 mm.

Warto również dodać, że szuflada AXIS PRO jest kompatybilna z kolekcją AxiSpace – wkłady na sztućce, segregatory na odpady oraz maty antypoślizgowe.

Podsumowując, szuflada AXIS PRO Push to Open to wysokiej jakości, funkcjonalne i stylowe rozwiązanie do nowoczesnego projektowania mebli.

~kafal