Obrzeża dopasowane do kolekcji Egger 24+

Obrzeża dopasowane do kolekcji Egger 24+

Równocześnie z wprowadzeniem do sprzedaży nowej kolekcji Egger w lutym br. firma Ostermann przygotowała ofertę pasujących do niej obrzeży, w dowolnej szerokości do 100 mm i z gwarancją szybkiej dostawy.

Eksperci firmy Ostermann intensywnie pracowali nad obrzeżami pasującymi do płyt z kolekcji materiałów dekoracyjnych Egger 24+. Znajdują się w niej eleganckie i delikatne dekory drewniane, matowe oraz niezwykle aksamitnie gładkie kolory jednolite, a także klasyczne imitacje materiałów, które zachwycają wyjątkowo realistycznymi wytłoczeniami.

Kolekcje Egger zawsze charakteryzowały się dużą liczbą klasycznych dekorów drewnianych. Patrząc na rodzaje drewna, nadal dominuje dąb. Wzory dekorów znów są bardziej stonowane. Liczne ciemniejsze dekory pomagają stworzyć przytulne, ale zarazem bogate wnętrza. Na szczególną uwagę zasługują powierzchnie z serii Feelwood. Ich autentyczna, wysokiej jakości struktura opiera się na naturalnym wyglądzie. Ostermann oferuje również pasujące obrzeża z dekorami drewnianymi z harmonijnie dopasowanymi wzorami i wytłoczeniami.

Jeśli chodzi o odcienie jednolite, uwagę przyciąga różnorodność modnych neutralnych kolorów, od bieli, beżu i szarości po aksamitnie matową czerń. Modny zielony kolor również odgrywa ważną rolę w tej gamie produktów. Towarzyszą mu liczne odcienie niebieskiego, które można z powodzeniem łączyć z większością drewnianych dekorów. Nawet jaśniejsze kolory są bardziej matowe i stanowią akcenty, ale nie są nachalne.

W porównaniu z liczbą dekorów drewnianych i jednolitych kolorów wybór dekorów tekstylnych, kamiennych i metalowych jest stosunkowo niewielki. Jednak materiały takie jak len, żelazo czy marmur są pokryte ponadczasowymi, nowoczesnymi wzorami. Dekory kamienne mają delikatnie metaliczne akcenty. Podczas produkcji dopasowanych obrzeży firma Ostermann położyła szczególny nacisk na dopasowanie powierzchni. Oznacza to, że płyta i obrzeże z oferty imitacji materiałów również wydają się być odlane z jednej formy.

Szczególny nacisk położono na zrównoważone użytkowanie. Wszystkie dekory mogą być harmonijnie łączone ze sobą i w ten sposób spełniać zmieniające się wymagania, nawet w dłuższej perspektywie.

Firma Ostermann prezentuje pasujące obrzeża do wszystkich kolorów i dekorów z kolekcji Egger 24+. Są one dostępne w magazynie w standardowych wymiarach 23, 33, 43 i 100 x 1 i/lub 2 mm. Dostarcza się je w ilościach 1 metra. Na życzenie każde obrzeże ABS o szerokości 100 mm może być również przycięte do niestandardowej szerokości. Firmy, które pracują z zastosowaniem technologii bezspoinowej, mogą otrzymać obrzeża do swoich urządzeń laserowych, Airtec lub Infratec z warstwą funkcjonalną z TPU. Wszystkie warianty są również dostępne z powłoką kleju topliwego do obróbki za pomocą urządzeń wykorzystujących technologię gorącego powietrza.

Jedną z zalet zamawiania w firmie Ostermann jest to, że jest to punkt kompleksowej obsługi. Tutaj wszystkie materiały do projektu można zamówić za jednym razem: od obrzeży, okuć i elementów wyposażenia po materiały warsztatowe. Oszczędza to cenny czas, który można wykorzystać na doradztwo i produkcję.

~gac