Poręczny i kompaktowy

<strong>Poręczny i kompaktowy</strong>

Marka Högert Technik wprowadziła do swojej oferty kolejny produkt z kategorii elektronarzędzi, aby jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom klientów oraz dostosować ofertę do wymagań profesjonalnych użytkowników.

Wkrętak akumulatorowy, oznaczony indeksem HT2E212, posiada wydajną baterię litowo-jonową, która zapewnia długotrwałą pracę bez konieczności ładowania. Wkrętak posiada diodę LED gwarantującą podświetlenie części roboczej w czasie pracy oraz antypoślizgową ergonomiczną rękojeść zapewniającą wysoki komfort użytkowania. Bateria o pojemności 1,5 Ah i napięciu 7,2 V umożliwia przykręcenie i odkręcenie śrub oraz różnego rodzaju wkrętów, a czas potrzebny do jej pełnego naładowania to 3 godziny. Trzy diody wskazujące poziom naładowania akumulatora umożliwiają bieżącą kontrolę urządzenia.

Wkrętak akumulatorowy jest wyjątkowo lekki, waży zaledwie 570 g. Jest niezwykle poręczny, a dzięki swoim niewielkim rozmiarom umożliwia wykonywanie pracy również w trudno dostępnych i ciasnych przestrzeniach. Doskonale sprawdzi się w pracach instalatorskich, montażach szuflad czy zawiasów. 

Charakteryzuje się następującymi parametrami:

– uchwyt HEX 1/4″ (6.35 mm) – szybka wymiana końcówki;

– moment obrotowy 10 Nm;

– prędkość obrotowa 230 rpm.

Wytrzymała obudowa wykonana z tworzywa sztucznego, zwiększa jego odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wkrętak wraz z ładowarką zapakowany został w poręczną i wytrzymałą walizkę, umożliwiającą transport i przechowywanie urządzenia.

Akumulatorowy wkrętak HT2E212 dostępny jest od stycznia br. wyłącznie w sklepie internetowym hoegert.com oraz oficjalnym sklepie marki na Allegro.

~kafal