REHAU: Spotkajmy się na targach Warsaw Home & Contract!

REHAU: Spotkajmy się na targach Warsaw Home & Contract!

Po wielu miesiącach przygotowań, zmian terminów możemy się w końcu spotkać i to w wyjątkowym miejscu, gdzie trendy i design to temat numer jeden.  

Warsaw Home & Contract jest doskonałą okazją, by zobaczyć jak prezentuje się nowa kolekcja matowych powierzchni REHAU. Stylistyka noir, eleganckie i aksamitnie gładkie fronty, swoją estetyką i funkcjonalnością zaskoczą wielu miłośników wnętrz.

Kolekcja REHAU noble matt to kompletna propozycja dla profesjonalistów – od detalu, przez powierzchnie meblowe, aż po przechowywanie. Dzięki temu można stworzyć ciekawe projekty total look w kolorze ciemnej zieleni, granatu, czerni, ale nie tylko. To również odpowiedź na trendy i potrzeby rynku meblarskiego. Nowa propozycja oferuje szeroką gamę rozwiązań – od obrzeży po przechowywanie i powierzchnie meblowe. Wspólnym mianownikiem kolekcji są styl oraz funkcjonalność.

Będzie można się o tym przekonać, odwiedzając stoisko firmy REHAU na targach Warsaw Home & Contract.

Motyw przewodni kolekcji

„Poczuj dotyk piękna” – to motyw przewodni kolekcji, o której w trakcie targów opowie specjalistka w swojej dziedzinie – historyczka i krytyczka designu dr Krystyna Łuczak – Surówka.

REHAU ZAPRASZA!

Zapraszamy każdego dnia o godz. 16.00 na wyjątkowe spotkanie.

Odwiedź stoisko REHAU D2.07 na targach Warsaw Home & Contract.

Zarejestruj się i odbierz wejściówkę na targi odwiedzając stronę:  www.rehau.pl/wh

Do zobaczenia!

~ artykuł promocyjny