Nowa internetowa odsłona Hesse Lignal

Nowa internetowa odsłona Hesse Lignal

Ze względu na rozwój i internacjonalizację grupy Hesse niezbędne okazało się przygotowanie nowej firmowej strony internetowej. Witryna zapewni lepszą prezentacją produktów i usług, a korzystanie z jej zasobów będzie prostsze i bardziej intuicyjne. Dzięki nowej odsłonie w Internecie firma Hesse Lignal będzie efektywniej postrzegana na globalnym rynku jako niezawodna i inspirująca marka.

Nowa strona internetowa Hesse to przede wszystkim uproszczona nawigacja. Wprowadzono podział na trzy grupy odbiorców: architektów/projektantów oraz użytkowników z segmentu rzemieślniczego i przemysłowego. Dzięki temu osoby zainteresowane szybko znajdą potrzebne informacje, unikając żmudnej eliminacji zbędnych materiałów.

Dużą część nowej strony internetowej przeznaczono na informacje o produktach. Wyszukiwanie produktów bazuje na zachowaniu użytkownika w sklepie online. Ponadto szybkie wyszukiwanie produktu jest możliwe dzięki odpowiedniemu sklasyfikowaniu asortymentu. Wyniki wyszukiwania są teraz prezentowane na poziomie poszczególnych artykułów. Oznacza to, że można wyświetlić wszystkie ustawione stopnie połysku i barwy. Ponadto barwy będą prezentowane wizualnie. Użytkownik strony otrzyma konkretny numer katalogowy żądanego artykułu i właściwą kartę charakterystyki oraz będzie mógł sprawdzić dostępne wielkości pojemników.

Strefa usług oferuje również duży wybór przydatnych informacji. Dotyczą one np. sieci ekspertów Hesse Surface Experts, usług lakierniczych świadczonych przez Hesse Hoba-Tec i sieci partnerów Hesse GOcon. Osoby szukające informacji ogólnych lub szczegółowych (np. o wadach powierzchni) mogą skorzystać z odpowiedniego poradnika lub glosariusza. Centrum Innowacji będzie można lepiej poznać, uczestnicząc w wirtualnej wycieczce. Będzie to cyfrowa podróż po Centrum Innowacji z możliwością wyświetlenia informacji na określone tematy. Dostępna jest także wycieczka w trybie wirtualnej rzeczywistości (Virtual Reality).

Osoby poszukujące inspiracji znajdą na nowej stronie Hesse dokładnie to, czego potrzebują. Niezależnie od tego, czy chodzi o karty kolorów, odcienie bejc, lakiery Hesse z efektem dekoracyjnym lub link do sklepu Hesse z wzornikami w celu zamówienia autentycznych próbek powierzchni. Ponadto witryna zawiera też historie sukcesów, a także aktualne informacje o nowoczesnych technologiach powlekania przemysłowego, takich jak Digital Lacquer Embossing lub technologia ekscymerowa.

Przygotowano również sekcję z blogiem i aktualności, gdzie zainteresowani mogą zapoznać się z najnowszymi wiadomościami, wydarzeniami i inicjatywami związanymi z grupą Hesse oraz branżą lakierniczą. Na blogu można znaleźć artykuły przygotowane przez ekspertów Hesse, dotyczące zagadnień, takich jak technologie powlekania, współpraca partnerska, informacje o firmie oraz przydatne wskazówki z różnych kategorii tematycznych. Sekcja bloga i aktualności jest istotnym elementem nowej witryny Hesse, ponieważ służy ona jako platforma do komunikacji z zarówno obecnymi, jak i potencjalnymi klientami.

Dopełnieniem strony internetowej są informacje na temat firmy Hesse Lignal oraz jej historii, strategii zrównoważonego rozwoju, zakładach produkcyjnych i partnerach handlowych, a także oferta z zakresu HR dla osób zainteresowanych karierą w firmie Hesse. Ponadto wielu pracowników opublikowało osobiste opinie, dzięki którym czytelnicy mogą bliżej poznać ich obowiązki lub dowiedzieć się, jak Hesse przestrzega swoich wartości w codziennej pracy.

Dalsze informacje można znaleźć na stronie www.hesse-lignal.com

~materiały prasowe