Nowoczesna technologia w meblach tapicerowanych

Nowoczesna technologia w meblach tapicerowanych

DewertOkin oferuje wysokiej jakości technologię napędów i mechanizmów do mebli regulowanych elektrycznie, zarówno foteli, jak i indywidualnie regulowanych łóżek.

ANTO-TECH jest przedstawicielem firmy DewertOkin – wiodącego na świecie producenta elektrycznych systemów napędowych do mebli medycznych i rehabilitacyjnych, łóżek domowych, foteli i sof. DewertOkin wzbogacił swoją ofertę o mechanizmy meblowe do mebli
tapicerowanych, które są dostępne zarówno w wersji manualnej, jak i elektrycznej.

Model Relax 3031D

Mechanizm ten zapewnia wyjątkowy komfort siedzenia. Model wyposażony jest w 3 siłowniki pozwalające bardzo precyzyjnie dopasować najwygodniejszy dla siebie układ fotela. Zastosowany mechanizm jest niezwykle trwały i wytrzymały a dodatkowo wyróżnia się wyjątkowo płynnym ruchem.

Mechanizm Relax 3031D to przede wszystkim wygoda. Jest on wyposażony w długie oparcie nóg, które sprawia, że fotel staje się miejscem całkowitego relaksu. Produkt ten może być dodatkowo rozbudowany również o elektryczny mechanizm zagłówka. Jego nowoczesny design sprawia, że fotele oprócz tego, że są niezwykle wygodne, potrafią zachwycać również wyglądem. Mechanizm Relaks 3031D jest dostępny w różnych wersjach szerokości.

Fot. DewertOkin

Model 5216D „zero gravity” – pełen relaks

Mechanizm 5216D umożliwia uzyskanie pozycji „zero gravity”. Dzięki specjalnej technologii użytkownicy czują się prawie jakby byli w stanie nieważkości. Podnóżek pozwala uzyskać wyższą pozycję z jednocześnie bardziej poziomą pozycją oparcia. W ten sposób osiąga się pozycję leżącą, w której stopy znajdują się nieco wyżej niż serce. To pozwala uzyskać maksumalny poziom komfortu. System z pojedynczym siłownikiem wyróżnia się również smukłą konstrukcją typu „Wood to Floor”. Liczne akcesoria pozwalają na rozbudowę systemu w zależności od potrzeb klienta.

OBM100 – elektryczny mechanizm do ciężkich łóżek typu kontynentalnego

OKIN oferuje kompletny system skłądający się z dwóch mechanizmów z napędami oraz niezbędnymi akcesoriami. Mechanizm pozwala na indywidualne ustawienie części zagłówka i nóg zgodnie z preferencjami użytkownika.

W ten sposób każdy może znaleźć swoją ulubioną pozycję, która zapewni spokojny sen. Bardzo niska wysokość montażu zapewnia maksymalną elastyczność przy projektowaniu regulowanych łóżek z materacem sprężynowym i dodatkową przestrzeń do przechowywania. Dodatkowe bezpieczeństwo gwarantuje wygodne opuszczanie awaryjne dzięki zewnętrznemu zasilaczowi impulsowemu. Możliwe jest zastosowanie szerokiego wachlarza sterowań, takich jak: pilot przewodowy, pilot bezprzewodowy czy smartphone.

~artykuł promocyjny