W nogach i stelażach siła!

W nogach i stelażach siła!

W ostatnich latach pojawił się trend stosowania w meblach stelaży meblowych. Dodają one meblom uroku i lekkosci. Stal dobrze kontrastuje z elementami drewnianymi, przez co design mebla staje sie ciekawszy i bardziej podoba sie klientom. PPHU K. Orzełek K. Markisz podąża za potrzebami rynku wprowadzając do oferty coraz ciekawsze bryły stelaży. Obecnie jest ich ponad czterdzieści, więc każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie, a jeśli nie, to producent oferuje pomoc w tworzeniu indywidualnych brył i projektów. Poniżej przedstawiamy ułamek tego, co zawiera asortyment firmy Orzełek Markisz.

Stelaże produkowane są jako standardowe wzory opracowane przez dział rozwoju firmy, a także na indywidualne zamówienie według rysunków dostarczonych przez klienta. Oferta stelaży obejmuje cały przekrój brył: od najmniejszych, stosowanych w szafkach nocnych czy stoliczkach kawowych stawianych przy kanapach, przez stelaże szafek TV, komódek i komód, po stelaże stolików, stołów i biurek, na szafach garderobianych kończąc.

Bryły wykonywane są z rur i profili o dowolnych kształtach: okrągłym, owalnym, eliptycznym, trójkatnym, kwadratowym czy prostokątnym bądź z ich kombinacji.

Najnowsze projekty to stelaże ze stożkowymi nogami, które biją rekordy popularności.

Elementy mogą być dostarczane jako spawany monolit lub w częściach do montażu, co znacznie ułatwia ich transport. Opcjonalnie do niektórych nóg i stelaży oferowane są maskownice o różnych kształtach i wymiarach oraz podblatowe kanały kablowe.

Kolorystyka obejmuje wykończenie powierzchni lakierami proszkowymi w kolorach z palety RAL (matowe, połyskliwe bądź strukturalne), nowością są lakiery specjalne, bardzo dobrze imitujące miedź, brąz i mosiądz.

Ciągła modernizacja parku maszynowego oraz wdrażanie nowych technologii produkcji pozwala producentowi na spełnienie coraz to większych wymagań klientów w zakresie najlepszej jakości produktu oraz wyszukanego designu.

Gwarancją niezmiennej, najlepszej jakości produktów jest podążanie firmy za jej filozofią opartą na pełnym zaangażowaniu pracowników, eliminowaniu półśrodków i dróg „na skróty”, dopracowaniu każdego stelaża w najdrobniejszych szczegółach.

Te wszystkie aspekty owocują 100% satysfakcją klientów, którzy doceniają zaangażowanie oraz profesjonalizm i powracają z coraz to nowymi projektami.

~artykuł promocyjny