40 lat M.O.W.

40 lat M.O.W.

W jubileuszowym dla targów M.O.W. roku organizatorzy przygotowują specjalną edycję, która będzie zwieńczeniem 40-lecia, a także wspólnym świętem branży meblarskiej.

Targi meblowe M.O.W., które odbywają się co roku w Messezentrum w Bad Salzuflen, to jedno z kluczowych wydarzeń branżowych w tej części Europy. W tym roku targi M.O.W. odbędą się już po raz 40. Jubileuszowa edycja, która odbędzie się 22 do 26 września 2024, będzie okazją do wspólnego świętowania tego formatu, który od lat ma swoje stałe grono zwolenników. Trzeba bowiem przyznać, że trudno szukać targów meblowych, które mają podobny klimat jak M.O.W. Targom od wielu lat  przyświeca motto: „Oko na zwiększoną sprzedaż”. Podkreśla to jasny koncept oraz bliskość rynku M.O.W., które jako targi zawsze pozostały wierne działalności konsumenckiej i swoim klientom – przemysłowi meblarskiemu i handlowi.

M.O.W. koncentruje się na istotnych kwestiach. Dzisiaj, podobnie jak 40 lat temu, skupia się na biznesie. Produkty, biznes, ludzie – to się liczy na targach. Dzięki trwałej ciągłości i niezawodności odpowiedni popyt spotyka się tu z dopasowanymi dostawcami i ofertami. Ta ogromna bliskość rynku i szeroka oferta dla handlu charakteryzują każdą edycję wydarzenia. Wraz z unikalną obsługą, która nadal jest niezrównana – targi M.O.W. stanowią jedno z bardziej profesjonalnych wydarzeń branży meblarskiej.

40 lat – dla organizatorów to nie tylko spojrzenie wstecz na sukcesy, ale także spojrzenie w przyszłość na innowacje. Czego zatem można się spodziewać po tej wyjątkowej, jubileuszowej edycji? Oprócz standardowej oferty mebli kierowanych na rynek konsumencki, targi M.O.W. otwierają się na nowe produkty i rozwiązania. Wiele hal zostanie przeprojektowanych, oferując nowy, zoptymalizowany układ stoisk oraz poszerzoną ofertę. Oprócz nowych produktów i przeprojektowania zorientowanego na jakość, oczywiście będzie miejsce na świętowanie: impreza urodzinowa odbędzie się we wtorek, 24 września.

Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzacie nas od 40 lat i z niecierpliwością oczekujemy udanych targów w 2024 roku oraz miłego świętowania mówi zespół Messe Ostwestfalen, skupiony wokół Bernda Schäfermeiera, dyrektora zarządzającego targami. Dzięki niemu M.O.W. podąża za duchem branży i ma oko na zwiększoną sprzedaż, zwłaszcza w tym szczególnie trudnym roku.

~gac