Nobonobo z nagrodą Design Alive Awards

Nobonobo z nagrodą Design Alive Awards

Twórcy i właściciele Nobonobo, głosami czytelników magazynu Design Alive zdobyli nagrodę w kategorii „Strateg”. Monika Struska i Tomasz Matejczyk docenieni zostali za „umiejętne angażowanie designu w rozwój biznesu meblowego”.

Firma Tomka i Moniki od początku oferowała klientom głównie nowoczesne meble tapicerowane. Sofy, łóżka i fotele – uzupełnione o stoły i stoliki – tworzone są z dużym pietyzmem. Oprócz atrakcyjnego designu, gdzie liczy się każdy dopracowany detal, niewątpliwym atutem mebli Nobonobo jest jakość. Ale też zapewnienie niezwykłego komfortu użytkowania, bo w żadnym innym meblu wygoda nie odgrywa tak dużej roli jak w sofie. A to daje specjalnie opracowane wypełnienie siedziska i oparcia SoftLayers. Dzięki niemu sofy Nobonobo są wyjątkowe.

Dla duetu ważnym krokiem w rozwoju marki było zaproszenie do współpracy Tomka Rygalika, który został dyrektorem artystycznym marki. Efektem współpracy jest pięć kolekcji mebli, wprowadzonych do oferty w 2020 roku. Nowości z miejsca zauważone i docenione zostały przez branżę. Czego wyrazem była prestiżowa nagroda Must Have dla linii Wadi. Tę samą nagrodę zdobył również systemowy regał Bamba, autorstwa Michała Załuski ze studia Mleko Living. To najnowszy mebel, o który oferta Nobonobo powiększyła się całkiem niedawno. Obecnie marka Nobonobo ma w portfolio 33 modele mebli przeznaczonych zarówno do wnętrz prywatnych, jak i przestrzeni komercyjnych. Już dziś możemy zdradzić, że oferta niebawem poszerzy się o kolejne oryginalnie zaprojektowane modele.

~informacja prasowa